دسته‌بندی نشده

هزینه شناسنامه سگ شیراز : صدور با مهر دامپزشکی یارا ۳۰ هزارتومان

مرکز صدور شناسنامه سگ شیراز

تمام مراحل صدور شناسنامه سگ در شیراز زیر نظر دکتر دامپزشک انجام میشود

 

در شیراز مراکز مختلفی وجود دارند که شناسنامه سگ صادر می کنند . در بسیاری از موارد نیز افراد سودجو شناسنامه خالی و بدون هیچگونه اعتباری برای فروش گذاشته اند . بسیار مهم است که شما شناسنامه سگ خود را تحت نظارت مستقیم دکتر دامپزشک از کلینیک دامپزشکی های شیراز که مرکز صدور شناسنامه سگ در شیراز هستند تهیه کنید .

خانم دکتر مردانی با توجه به بهره گیری از گسترده ترین شبکه درمانی در شهرهای شیراز یزد کرمان اصفهان و تهران و شهرکرد بهترین مشاوره قبل از مراجعه مستقیم به کلینیک های دامپزشکی را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه به جواب درست دست پیدا کنید.

چرا شناسنامه سگ بسیار مهم است؟

شناسنامه سگ نوعی سند رسمی مالکیت برای سگ شماست . ضروری است که برای سگ خود از زمان انجام نخستین واکسیناسیون سگ شناسنامه تهیه کنید . در صورتی که می خواهید سفر کنید داشتن شناسنامه سگ الزامی است .

در شناسنامه سگ چه چیزی ثبت می شود ؟

نام سگ
نژاد سگ
تاریخ تولد سگ
مشخصات ظاهری سگ
شماره شناسنامه
واکسن ها ( واکسن هاری سگ و واکسن چندگانه سگ )
تاریخ مراجعه فعلی و بعدی ۸٫وضعیت دریافت ضدانگل  و …

مراحل صدور شناسنامه سگ در شیراز چیست ؟

زمانی که شما برای انجام واکسیناسیون سگ خود مراجعه می کنید دامپزشک ابتدا اطلاعات اولیه سگ شما را در آن ثبت می کند . نام مالک سگ به همراه مشخصات نیز در شناسنامه درج می شود. پس از انجام واکسیناسیون دکتر دامپزشک اطلاعات مربوط به واکسن ها و ضدانگل و تاریخ مراجعات بعدی را در شناسنامه درج میکند . با ثبت سوابق انجام واکسیناسیون و درمان ضد انگلی در شناسنامه سگ ، تاریخ مراجعات بعدی به کلینیک دامپزشکی شیراز برای انجام واکسیناسیون و درمان ضد انگلی حیوان خانگی شما فراموش نخواهد شد و دامپزشک شیراز با مشاهده اطلاعات ثبت شده در شناسنامه حیوان خانگی شما، سابقه واکسن و ضد انگل سگ  را متوجه می شود و ادامه برنامه را طبق آن برای شما انجام می دهد. در ایران تجویز واکسن هاری و چندگانه برای سگ ها رواج دارد و باید طبق برنامه واکسیناسیون انجام شود تا ایمنی لازم را در سگ شما بوجود بیاورد .

شناسنامه سگ

صدور شناسنامه سگ شیراز در کجا انجام می شود ؟

صدور شناسنامه در درمانگاه دامپزشکی یارا شیراز انجام و زیر نظر مستقیم نظام دامپزشکی کل استان فارس انجام می شود .

خریدن شناسنامه سگ در شیراز در کجا صورت می گیرد ؟

شناسنامه های سگ که در کلینیک دامپزشکی یارا شیراز و با مهر دکتر مردانی صادر شده است معتبر می باشد. خرید شناسنامه سگ بدون مهر و برچسب معتبر واکسن ها هیچ ارزشی ندارد

شما می توانید قبل از مراجعه به مراکز درمانی چنانچه حیوان خانگی جدیدی را خریداری کرده اید و می خواهید برای دوست جدید خود شناسنامه از کلینیک دامپزشکی در شیراز تهیه کنید مراحل زیر را طی کنید

 

چه زمانی باید برای سگ خود شناسنامه بگیریم ؟

هر زمانی که به کلینیک های دامپزشکی شیراز مراجعه کنید شما می توانید شناسنامه سگ بگیرید. بهتر است که به محض خریداری سگ برای اخذ شناسنامه آن اقدام کنید . دامپزشک شما پس از معاینه فیزیکی سگ و اخذ اطلاعات اولیه آن برای سگ شما شناسنامه صادر می کند .

قیمت شناسنامه سگ در شیراز چقدر است ؟ هزینه صدور شناسنامه سگ چقدر است ؟

تعرفه مصوب سازمان دامپزشکی شیراز در سال ۱۳۹۷ نرخ صدور شناسنامه سگ در شیراز را ۵۰۰۰۰ تومان تعریف کرده است . هرگونه قیمت پایین تر یا بالاتر از نرخ مصوب سازمان دامپزشکی شیراز نیازمند مشاوره دامپزشکی دقیق است . توجه داشته باشید که شناسنامه خالی که بدون مهر دکتر دامپزشک باشد و یا شناسه واکسن های سگ در آن درج نشده باشد هیچ گونه مزیتی ندارد و قابل استناد نیست. شناسنامه های خالی بدون اعتبار از ۵۰۰۰ تومان تا ۴۰۰۰۰ تومان نیز به فروش میرسند .در برخی موارد دیده شده که برچسب های واکسن های تاریخ گذشته در شناسنامه ها درج می شوند که مجددا به هیچ عنوان قابل استناد و اعتماد نخواهند بود .

وجود شناسه و برچسب واکسن ها و ضدانگل ها در داخل شناسنامه به همراه مهر دکتر دامپزشک کاملا ضروری است و در صورت عدم وجود هر یک شناسنامه فاقد اعتبار و استناد است

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با دکتر مردانی